środa, 27 stycznia 2016

Styczeń 2016 w obiektywie / spełnione marzenia / postanowienia noworoczne / rozdanie

Hej kochani ! 

Tak wiem, że bardzo dawno mnie tu nie było ale musicie mi wybaczyć. Niestety mam teraz sesję, trochę nauki i obowiązków co wpływa na zaniedbanie bloga. Ale nie martwcie się, niebawem powrócę. Myślę, że jeszcze tydzień góra dwa i znów będę pojawiać się częściej. Dziś przychodzę do Was z postem w którym pokażę Wam odrobinę tego co ciekawego działo się u mnie w tym miesiącu. Takie wrzucanie kilku zdjęć z każdego miesiąca jest dla mnie bardzo znaczące ponieważ za parę lat gdy wejdę na bloga i odtworzę ten wpis, przypomnę sobie wszystko co w tym danym miesiącu i dniu mnie spotkało. Zapraszam więc do oglądania ! :)

Z początkiem stycznia na Instagramie wybiło 1000 obserwatorów ! Jestem Wam za to bardzo bardzo wdzięczna ! :) Cieszę się, że jesteście ze mną i z tej okazji zrobiłam rozdanie w ktorym wygrała jedna z Was ! Jeżeli jeszcze mnie tam nie obserwujecie to bardzo zapraszam, tam bywam znacznie częściej ! :)


Z racji tego iż na święta dostałam troszkę gotówki od bardzo bliskich mi osób, zakupiłam sobie w ramach pamiątki mały prezent w postaci zawieszki w sklepie Pandora. Wybrałam koniczynkę, która będzie mi zawsze przypominać o Tych wspaniałych osobach i mam nadzieję, przynosić szczęście ! :)


W Nowym Roku postanowiłam wziąć się za siebie i bardzo mocno trzymam się postawionych sobie celów ! Między innymi mowa tu oczywiście o siłowni :) Nie mówię o jakimś chudnięciu czy wyrabianiu mięśni. Mam na myśli lepsze samopoczucie i zdrowszy tryb życia :)W tym miesiącu przełamałam się i zrobiłam coś o czym dawno myślałam ! Efekty zobaczycie myślę, że niebawem :) świętowałam również urodziny koleżanki i przygotowywałam się do sesji która nadal trwa. Liczę na zdanie wszystkich egzaminów i szybki powrót z nowymi postami ! :) 


Był to miesiąc szalony i bardzo intensywny. Wiele z moich postanowień i marzeń zaczęło się spełniać. Chciałabym aby taka energia i zapał do pracy towarzyszył mi przez cały rok ! :)


Już nie długo dodam post o zawartości styczniowego ShinyBox`a :) Mam nadzieję, że będziecie dalej ze mną ! 
Miłego wieczoru kochani ! 
Buziaczki <3


6 komentarzy:

 1. super taki mix ja zawsze mam się śpiąc i też takie zrobić ale gdzies to odwlekam ; p

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny mix :D gratuluję 1000 :O :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Ile pozytywnej energii! Oby tak dalej:)

  OdpowiedzUsuń
 4. ale zakręcony miesiąc ;)) świetne zdjęcia ;)

  OdpowiedzUsuń

Instagram