niedziela, 10 stycznia 2016

Słoiczek szczęścia - cały 2015 rok, wszystkie wspomnienia i sytuacje, które mogłam przeżyć raz jeszcze !

Hej kochani !!!

Przychodzę dziś do Was z postem dość nietypowym. Nie widziałam, aby któraś z Was dodawała coś podobnego. jeżeli jednak się mylę i macie takie wpisy to podzielcie się linkami w komentarzu, chętnie wejdę i poczytam jak wygląda to u Was. No właśnie, ale co wygląda ? 

Przychodzę dziś do Was z postem dotyczącym `słoiczka szczęścia` :)
Jest to oczywiście zwykły słoiczek, w moim przypadku słoik po jakichś ciasteczkach w którym przez cały 2015 rok gromadziłam ważne sytuacje i wydarzenia jakie miały miejsce w moim życiu. Były to chwile szczęścia, chwile wzruszeń, przeróżne daty, które chciałam zapamiętać. Dlaczego to robiłam ? Dlatego, że z końcem roku 2015 a dokładniej chwilę po wkroczeniu w Nowy 2016 rok usiadłam, otworzyłam ten słoiczek i zaczęłam czytać .. Czytać i wspominać to co działo się kilka miesięcy wcześniej. Wspominać i co najważniejsze na nowo przeżywać te wszystkie pozytywne emocje jakie spotkały mnie w 2015 roku. I wiecie co ? Uważam, że jest to wspaniały pomysł ! Dzięki temu przypominacie sobie wszystkie ważne jak i mniej ważne momenty, chwile, które sprawiały Wam wiele radości ale o których na chwilę obecną byście już nie pamiętały.. Wiele moich karteczek to po prostu 3 słowa.. Tylko 3 ale jakże kluczowe :) 

W tym roku także zaczęłam wrzucać `wpisy` z chwilami, które sprawiają mi radość każdego dnia. Poniżej wrzucam kilka zdjęć jak mniej więcej to wyglądało. Myślę, że taki słoiczek powinien znaleźć się u każdej z Was. Zacznijmy cieszyć się z małych rzeczy.. małych gestów.. Nawet nie zauważycie jak szybko minie kolejny rok. Jak wiele pięknych chwil umknie nam przed nosem. To dobry sposób aby przez krotką chwilę poczuć te wszystkie piękne momenty raz jeszcze, tak jak dawniej..
Tu mnie znajdziesz : 
5 komentarzy:

 1. też miałam swój słoiczek w 2015roku i teraz też go założyłam;) zgadza się małe rzeczy,a cieszą zwłaszcza jak się zapisuje takie małe rzeczy :D


  http://foreveryoungxdo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny pomysł ; ) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. całkiem fajny pomysł, lubię powspominać :D

  OdpowiedzUsuń
 4. ciekawy pomysł, jest potem co wspominać ;)

  OdpowiedzUsuń

Instagram